איך לגרום לבחורה להתאהב בך

מה יגרום לבחורה להתאהב בך בדייט?

אי אפשר באופן וודאי לגרום לכל אחד ואחת להתאהב בך, אבל יש גורמים שאם דואגים שיהיו קיימים, ניתן להגדיל את הסיכוי לכך!
נא להשתמש בטכניקות האלה באופן מוסרי בלבד!
(הטיפים הבאים כתובים בלשון זכר אבל רובם יכולים להתאים לשני המינים, כן השיטות האלו יכולות לגרום גם לבחורה לגרום לגבר להתאהב בה).

מחקרים פסיכולוגים הוכיחו פעם אחר פעם - ניתן לגרום לאדם להתאהב בך!

על פי מחקר בנושא פלירטוט מאת פרופסורים לפסיכולוגיה (אדוארד אוטסן, טי ג'ואל ווייד ומונס)
תוצאות המחקר הראו שגברים נוטים לפלרטט בצורה ישירה: לתת מחמאות על המראה הפיזי של האישה, לספק רמזים מיניים ולהתנהג בצורה דומיננטית, להרשים באמצעות מעמד חברתי ומשאבים כגון ורכוש ועושר.
לעומת זאת לפי הממצאים נמצא שפלירטוט יעיל יותר עבור נשים הוא קודם דווקא פלירטוט של חיבור רגשי, תקשורת וגילוי עניין אמיתי, שיחות עמוקות, הקשבה פעילה, הפגנת אמפתיה, שפת גוף, קשר עין וחיוך.
אלו דברים שגברים נוטים לשים דווקא בסוף סדר העדיפויות ואפילו שוכחים מהם לגמרי וזה מה שגורם לכך שלא נוצר חיבור טוב בין גבר לאישה בדייט. כיוון שגברים חושבים בצורה לוגית ונשים פועלות בצורה רגשית, ישנה אי חפיפה ואמונות מגבילות של גברים לגבי איך לחזר אחרי אישה. לצערנו, גברים נוטים להאמין בלוגיקה המתפתחת אצלם באופן טבעי ולכן מתקשים להאמין כי הנשים חושבות ונמשכות בצורה אחרת מגברים ולכן גם אם הם נתקלים במידע כמו זה, רובם עדיין יבטלו אותו וימשיכו לנסות קודם למשוך את הנשים באמצעות המראה, סטטוס ומשאבים בתור הדבר הראשון בניסיונם למשוך את הנשים אליהם.

10 מחקרים שונים בנושא פלירטוט איך לגרום לבחורה להתאהב בך

לפי 10 מחקרים שונים שבוצעו על ידי פסיכולוגים בכירים בתקופות שונות בנושא משיכה ופלירטוטים, נמצא שמגע פיזי נחשב לפלירטוט הנפוץ ביותר, אשר יכול להיות: נגיעות קלות בידיים, ברגליים, בגוף, חיבוק וגיפוף, עד דחיפה\מכה\סטירה קלה שובבה כל פלירטוט המשלב מגע מצד אחד צריך להיות בהסכמה הדדית, מצד שני לא תמיד ברור היכן נמצא הגבול אצל כל אדם זה שונה ולכן יש לעשות זאת בזהירות ולהתחיל מפלירטוטים שאינם משלבים מגע.

מחקר נוסף המוכיח שניתן לגרום לאנשים להתאהב בך:
בשנת 1997 פרסם פרופסור ארתור ארון, מומחה לפסיכולוגיה של צמיחה אישית מאוניברסיטת סטוני ברוק בניו-יורק, מחקר המתאר ניסוי מדעי שערך בקרב זוגות של זרים, גברים ונשים שלא הכירו קודם לכן. הם חילקו את הזוגות הזרים לשני חדרים נפרדים.  בחדר אחד הזוגות הכירו באמצעות שיחות חולין. בחדר השני הזוגות הכירו במשך 45 דקות באמצעות רשימת שאלות ומשימות שהפרופסור נתן להם שנועדו לייצר בינהם חיבור עמוק ומשיכה. הניסוי הצליח ויצאו ממנו זוגות אמיתיים לקשר רומנטי, אחד מהזוגות גם התחתן בסופו של דבר. לעומת החדר השני בו הזוגות דיברו שיחות חולין. "הרוב חושב שאהבה היא משהו שפשוט סתם כך קורה לנו... אבל מה שאהבתי במחקר זה ההנחה שלו שאהבה היא תוצאה של פעולה ולא רק מקריות בלבד". ניסוי דומה שביצעה על עצמה מרצה באוניברסיטת בריטיש קולומביה בקנדה, מנדי לן קרטו, ביצעה בדייט ראשון שלה את כל השאלות והמשימות וזה גרם להם להתאהבות ולפיתוח קשר רציני.

מה צריך לעשות כדי ללמוד איך לגרום לבחורה להתאהב בך?

אנשים נוטים להתאהב אם במהלך המפגש קורה משהו יוצא דופן, ביצעת פעולות שאנשים אחרים לא עשו איתה, אמרת או שאלת דברים אחרים ממה שהיא רגילה לשמוע. מה הבעיה? שרוב הגדול של האנשים לא יודעים לנהל דייט שיהיה מעניין, מרגש, מצחיק ומושך. הם מדברים עם הצד השני על חיי היום יום, משעממים, חוששים לבצע כל פעולה לא משעממת על מנת שלא יקרה מצב שזה ייראה כמו צעד מוגזם מידי והבחורה תפסול אותם.

למשל חוששים לספר בדיחה או חוששים לחתור למגע - זה גורם לכך שהבחורה רואה את הגבר בתור עוד גבר נחמד אבל לא יותר מזה. היא ממש לא מעריכה גבר שאין לו אומץ לחתור למגע ואינו מוביל, זה פשוט מוריד לה. אז אם אתה מעוניין בלהשיג תוצאות מעל הממוצע בדייטים שלך, המשך לקרוא את הכתבה הזאת!

איך לגרום לבחורה להתאהב בי? הנה מספר שיטות:

אם אתם עוסקים בפעילות לא שגרתית במהלך הדייט, למשל אם מבצעים פעילות תחרותית כלשהי, ולא רק יושבים בבית קפה או בר, כך האדרנלין בגוף עולה, ההתרגשות והעניין צפים. למשל אם תלכו לשחק באולינג, סנוקר, מכונות משחקים, החלקה על הקרח, מכוניות מתנגשות וכמובן גם הליכה ולא רק ישיבה.

תהיה גבר מסתורי, מסתוריות מייצרת משיכה:

אל תהיה כמו "ספר פתוח" ותספר הכל על החיים שלך בפרטי פרטים ובכזאת קלות. תהיה מסתורי. אל תספר הכל ומהר, חלק מהדברים החשובים\האישיים תספר בחידות או תשאיר למאוחר יותר. כשהצד השני יותר מסתקרן לגביך, אתה למעשה יותר מעניין ומושך בעיניו. תן לה לענות קודם על חלק מהשאלות לפני שאתה ממשיך לענות בעצמך.

מיתוס: הפכים לא באמת נמשכים אחד לשני!

אומרים שהפכים נמשכים אחד לשני, לפי מחקרים רבים כולל מחקרים פסיכולוגים, נמצא שהפכים יכולים להימשך אבל פחות סיכוי שהם יסתדרו לאורך זמן ורוב האנשים מעדיפים לפתח קשר זוגי עם אדם שדומה להם. אנשים נמשכים ומזדהים לאנשים דומים להם, אם יש לכם תחביבים ותחומי עניין דומים, תוכלו לדבר עליהם וזה יצור חיבור בינכם.

אבל השיחות על תחומים אלה, צריכות להיות שיחות עמוקות יותר ולא לוגיות של רק החלפת מידע שטחי כי זה יהיה משעמם ולא יצור מספיק משיכה. מאוד חשוב לא כל דבר שהיא אוהבת להגיד שגם אתה אוהב, היא תרגיש שאתה מנסה לרצות אותה יותר מידי. במקום להגיד "כן גם אני אוהב את זה", תספר על זה באופן כללי יותר מאוחר וככה תיתן לה לגלות זאת לבד, תן לה להגיד: "ואיי אז אתה גם בעניין של X כמוני".

איך לגרום לבחורה להתאהב בך - השיטה לחיבור עמוק באמצעות מציאת תובנות משותפות על החיים

אתה רוצה למצוא התאמה גם מבחינת פילוסופיית החיים שלכם, לגבי דברים עמוקים שאתה והיא חושבים על החיים, וכך תוכלו גם לבנות חוויות ולהגשים שאיפות שהייתם רוצים לעשות ביחד. לא עם כל בחורה תצליח למצוא התאמה וזה בסדר, אבל אם יש לכם תחומי עניין דומים, תובנות דומות על החיים, אז סיכוי גבוה יותר שתתאהבו. השיטה הזו תפעל גם על עצמך, כי אם יהיה בינכם חיבור עמוק אז זה יגרום גם לך להתאהב בה ולא רק היא בך.

אם תהיה "ספר פתוח" ואם תדבר רק על דברים לוגים, גובר הסיכוי שהיא תראה בך יותר כידיד מאשר לגבר שהיא נמשכת אליו פיזית ואינטלקטואלית.
תדבר גם על דברים עמוקים יותר ודברים שיותר קשורים אליך ואליה. תנסה באמת להכיר אותה ואת האישיות שלה, תגרום לה להיפתח אליך כמו שהיא לא נפתחת בדרך כלל עם גברים בדייטים ראשונים.

אל תשאל שאלות של כן או לא. תשאל שאלות פתוחות על דברים שהיא עושה בחיים שלה ומהפעולות הללו, תניח הנחות על האישיות שלה. אם פגעת בול, הבחורה תהיה המומה שהצלחת "לקרוא" את האישיות שלה, זה יגרום לה עוד יותר להיפתח בפניך, לחשוב שאתה אדם מיוחד, בעל אינטליגנציה רגשית ושונה משאר הגברים. וזה יחבר בינכם יותר.

אז הנה כמה טכניקות מעולות לגבי מה יגרום לבחורה להתאהב בך בדייט

גילינו לכם כמה טכניקות מעולות! כמו מסתוריות, שיחות רגשיות, קריאה קרה (לקרוא את הבחורה, איזה סוג אופי יש לה, מי היא בתור בן אדם ולהניח הנחות עליה וכשהיא תראה שאתה צודק והצלחת להבין מי היא ולהעריך את מי שהיא, זה ירגש אותה מאוד). תוסיף לזה חיבור תחומי עניין ושאיפות לעשות דברים ביחד וגם פעילות מרגשת ומקורית בדייט ולא סתם רק "לשבת לשתות משהו ולדבר" כי את זה כולם עושים.

יש לפעול באופן מוסרי ! אל תגרום לבחורה להתאהב בך אם אתה לא באמת מעוניין בה רגשית.

בנוסף אם אין בכם שום חיבור, אל תנסו ליצור אותו בכוח. זה טבעי ונורמלי שלא תהיה לכם התאמה עם כל אדם שתפגשו.

פלירטוט היא דרך מצוינת להעלות רגשות באדם שמולך, יש טכניקות פלירטוט רבות ומגוונות ומכיוון שכמעט אף אחד לא משתמש בהם, מומלץ ללמוד אותם באופן מקצועי:
משחקים, אתגרים, מגע קל, הקנטות בחצי הומור, "קרוב - רחוק", התנהגויות שונות כמו להאכיל אותה עם הכפית של הגלידה למשל, ועוד רבים אחרים.

אלו יעזרו "לשבור את הקרח", לצחוק ביחד, להעלות קשת רגשות אצל הבחורה, בזכותם ההתאהבות שלה בך ואפילו גם שלך בה יכולים להתחזק, כי באופן טבעי הבחורה עשויה להחזיר לך בפלירטוטים, בשאלות מעניינות ולאתגר אותך בחזרה וזה יגרום לך לרצות להראות לה שאתה יודע לענות בחזרה.

האם לדעת איך לגרום לבחורה להתאהב בך זו מניפולציה לא טבעית?

לא מדובר במניפולציה שלילית או לא טבעית, אלא כזו הקשורה לשיפור מיומנויות התקשורת שלך כאשר המטרה להעלות את הסיכוי לכך שהבחורה תכיר את הגירסא האינטליגנטית והיותר שנונה שבך והמטרה כשהיא תתאהב בך זה יהיה הדדי וגם אתה תתאהב בה בחזרה.

כל דבר יכול להיחשב כמניפולציה, גם בחורה המתלבשת בבגד צמוד זו מניפולציה הנועדה לכך שהגבר בדייט יימשך אליה פיזית. השאלה לא אם זו מניפולציה אלא האם היא שלילית לא טבעית או חיובית למען מטרה טובה.

בכל הדוגמאות שהסברנו ניתן לשלב את הטכניקות האלה באופן טבעי בשיחה ואם הבחורה מעוניינת בך היא תזרום עם זה ותפלרטט איתך בחזרה, כך זה יגרום גם לך להימשך אליה פיזית ורגשית יותר.

איך להיות מקצוען בלדעת איך לגרום לבחורה להתאהב בך וגם ביצירת חיבור עם אנשים באופן כללי?

חלק גדול מהטכניקות האלה וטכניקות רבות נוספות, יכולים לעזור לך לייצר חיבור עם אנשים באופן כללי, עם זה ביצירת חברויות, אם זה בלגרום לאנשים בסביבתך להעריך אותך יותר, אם זה להתקדם בעבודה לתפקידים בכירים יותר וכך גם במכירות, יזמויות ועסקים.

דוגמאות לטכניקות לחיבור והתאהבות, כמו גם שאלות רגשיות ליצירת חיבור עמוק ופיתוח אינטליגנציה רגשית תוכל ללמוד באופן מקצועי אם תפנה אלינו, באפשרותך ללחוץ על צור קשר באתר הזה או לפנות לעמוד האינסטגרם שלנו בשם: date.magnet לעמוד האינסטגרם המכיל המון טיפים נוספים לחצו כאן

לחץ כאן לצפייה בהדרכות המלאות והשיטות להשיג עד פי 5 יותר דייטים

עליך להראות שאתה גבר בעל ביטחון, בעל ערך, בעל עמוד שידרה, עליך להוות גם אתגר. שזה אומר לא להיות מרצה מידי ולא להראות נואשות.

אל תהיה יותר מידי ג'נטלמן!

זה נחמד להיות ג'נטלמן אבל לא בצורה קיצונית מעבר לגבול הטעם הטוב, פותח כל דלת (דלת אחת זה מספיק), מזיז עבורה כל כיסא - יהיו בנות שזה יוריד להן, בעיקר אם זה ישולב עם עוד פעולות ריצוי כמו להסכים עם כל מה שהיא אומרת ושאין לך דעה משלך ועוד דברים שהיא תבין בין השורות שאתה תעשה הכל עבורה, ושהיא מעל הליגה של הבנות שאתה רגיל לצאת איתן.

כשבחורה מבינה שתעשה הכל עבורה, שאתה בכיס שלה, היא כבר השיגה אותך ואין בך שום אתגר, זה עלול להוריד לה ממך לחלוטין.

אל תראה התלהבות יותר ממנה! אל תימרח עליה, אל תהיה זה שמנשק אחרון, תשאיר טעם של עוד גם לפעם הבאה. אם אין מספיק מומנטום להמשך אז אל תמשוך את הפגישה יותר מידי, תחתוך.

כיום אנו חיים בתרבות השפע ובחורות ממקבלות, מתכתבות עם עוד גברים ואפילו יוצאות עם עוד גברים תוך כדי שהן יוצאות לדייט איתך. לכן בניגוד לפעם, היום לא מספיק להיות רק "בחור רגיל ונחמד", האישה עלולה לפסול אותך על כל דבר קטן.

מוזמנים להמשיך לעקוב אחרינו!
צוות המכללה למדעי האהבה,
צחי רוזנטל מאמן דייטינג מוסמך ע"י ד"ר לפסיכולוגיה, יזם אינטרנט ומומחה בתקשורת ושיווק - מאמני NLP ופסיכותרפיסט, שיפור תקשורת ודייטינג.

שימו לב: הטיפים מתאימים ברוב המקרים מכיוון ומדובר במערכות יחסים עם בני אדם וכל אדם הוא שונה מהאחר, אין כלל ברזל, יש להפעיל שיקול דעת בהתאם.
נא להשתמש בטיפים בדרך מוסרית בלבד.

רוצה לשמוע על השיטות המומלצות ביותר להרוויח כסף באינטרנט כיום? לחץ כאן