איך להתחיל עם בחורה באפליקציה

איך להתחיל עם בחורה באפליקציה ולהשיג עד פי 10 יותר דייטים על פי מחקרים מדעיים?

על פי המדע יש סוגי תמונות מסוימים שאתה יכול לפרסם באתרי הכרויות ואינסטגרם שיכולים לשפר את הסיכויים שלך להצלחה גדולה הרבה יותר!

בעידן הדיגיטלי, הרושם הראשוני שלך אינו נעשה פנים אל פנים, אלא דרך מסך. תמונת הפרופיל שלך באתר הכרויות היא הכרטיס הביקור שלך לעולם ההיכרויות המקוונות, והיא יכולה להיות ההבדל בין החלקה ללחיצה. מחקרים מראים שתמונות מסוימות יכולות להגביר את מספר ההתאמות שגבר מקבל1.
אז אם אתה רוצה לדעת איך להתחיל עם בחורה באפליקציה ולהשיג תוצאות גבוהות מהרגיל, קרא את זה:

איך להתחיל עם בחורה באפליקציה - המדע מאחורי תמונת הפרופיל:

מחקרים מצביעים על כמה עקרונות מרכזיים שיכולים לשפר את תמונת הפרופיל שלך:

 • חיוך: תמונה שבה אתה חייך יכולה להעביר אמינות וחיוביות. עם זאת אסור שהחיוך יהיה רחב וגדול מידי ובטח לא עם פה פתוח, אחרת זה כבר ייראה פגיע, נשי, זה יכול להתאים אם אתה גבר שרוצה למשוך גבר ואתה גבר נשי, אך אם אתה גבר סטרייט ואתה רוצה לשדר גבריות, אחוז ההצלחה שלך יהיה טוב אם לא תחייך או אם תחייך אבל חיוך רגיל ולא חיוך רחב יתר על המידה.
 • חברתיות: תמונה עם חברים יכולה להוסיף רמה של אמון וקשר לפרופיל שלך. אם יש לך הרבה חברים (ולא רק חברים גברים אלא גם חברות בנות בתמונה), אז זה אומר שיש לך כישורים חברתיים ואתה לא אדם הזוי ומוזר, אדם בודד שיש לו בעיות פסיכולוגיות שזה הדבר הכי לא מושך שיש, אגב בגלל זה נשים לא נמשכות לגברים שמצטלמים הרבה בתמונות סלפי כי זה אומר שאין מי שיצלם אותם.
 • חיות מחמד: תמונה עם כלב קטן יכולה להוסיף חמימות ולהגביר את המשיכה. סטטיסטיקות שבוצעו על ידי אתר ההכרויות אוקיי קיופיד גילו שתמונת פרופיל עם כלב מגדילה את ההתאמות ב43 אחוז!!! הרבה יותר בחורות שיעשו לך לייקים וירצו להכיר אותך! התמונה עם הכלב משדרת שאתה אדם אכפתי, חברותי, רגיש, אחראי, שיודע לטפל ביצור אחר! וזה מייצר משיכה אבולוציונית מכיוון שאישה בתת המודע שלה מחפשת גבר שיוכל לטפל בילדים העתידיים שיהיו להם. גם אם אתה לא מחפש חתונה ומשפחה כרגע וגם עם הבחורה לא מחפשת משפחה וחתונה כרגע, עדיין תמונה מהסוג הזה מפעילה את תת המודע שלה והחושים שלה שפותחו במשך מיליוני שנים, אז תצטלם עם כלב או ארנב!
 • תמונה מלאה: חשוב לכלול תמונה אחת לפחות שמראה את כל גופך, כדי לתת תמונה מלאה ואמיתית של עצמך1. זאת על מנת שלא יחשבו שיש לך מה להסתיר, שאולי אתה שמן או חסר לך רגל או כל פגם אחר.

בחירת תמונה אסטרטגית כדי לייצר הצלחה ולדעת איך להתחיל עם בחורה באינסטגרם או באפליקציה:

להלן כמה טיפים נוספים לבחירת תמונות:

 • תמונות בחוץ: תמונות שצולמו בחוץ יכולות להגביר את מספר ההתאמות בעד 20% לעומת תמונות שצולמו בתוך דירות.
 • דומיננטיות ומגוון: תמונות שבהן אתה נמצא במרכז ובעל טון דומיננטי יכולות להיות מושכות יותר1. למשל כשאתה מצולם עם חברים, תצטלם כשאתה במרכז ותשים לב שאין אף אחד שנראה יותר חתיך ממך או יותר גבוה ממך בתמונה. עוד תמונות של דומיננטיות והנהגה יכולות להיות כמו תמונה שאתה מעביר הרצאה מול אנשים, תמונה שבה אתה מנגן או מופיע וכולם מסתכלים עליך ואתה על במה נראה דומיננטי מכולם.
 • שרירים - אם יש לך שרירים אז תדע שנשים נוטות לבחור לצאת לדייטים עם גברים שריריים עבור קשרים קצרים או סטוצים, תמונה שלך עם חולצה צמודה ובפוזה שמחמיאה לגוף שלך תעשה את העבודה מצוין. עם זאת שים לב שאם תצטלם בלי חולצה בסלפי, זה ייראה כאילו אתה מנסה להרשים ובנות שרוצות קשר רציני יעדיפו לא להכיר אותך, לכן עדיף להצטלם בלי חולצה כשאתה בחוף הים או בבריכה או בטיול ליד נחל, ושמישהו יצלם אותך ושזה יראה כאילו צולם במקרה.לקבלת מדריכים במתנה איך לייצר משיכה ולגרום לבחורה להתאהב בך לחץ כאן עכשיו
 • תמונות ספורטיביות מגבירות משיכה: הכללת תמונות ובטקסט בביו שאתה עוסק בספורט, כושר, ספורט אתגרי מגבירה משמעותית את המשיכה ואת ההתאמות באתרי הכרויות ובאינסטגרם. מחקר מצא שפרופילים ללא ספורט רשומים קיבלו 57 התאמות, בעוד שפרופילים ספורטיביים זכו ל-94.2 התאמות מרשימות בממוצע.

כתיבת ביוגרפיה משכנעת כדי להצליח להניב עד פי 10 יותר דייטים במאמר איך להתחיל עם בחורה באינסטגרם:

הביוגרפיה (הביו, מה שאתה כותב בפרופיל באינסטגרם ליד השם שלך או באתר הכרויות) אינה רק מילוי מקום. פרופילים עם ביוגרפיה מושכים יותר התאמות. כתוב על עצמך בצורה מעניינת ומקורית, והצג את האישיות שלך1.

הימנע ממלכודות אלה בביוגרפיה שלך:

 • אי ודאות: השימוש במילים כמו "אולי", "לא יודע", "בערך" ו"סוג של" יכול להפחית את כמות הבחורות שירצו להכיר אותך ב-2-9%.
 • משחקי משחקים: פרופילים המזכירים "משחקי וידאו" או הזדהות כ"גיימר" חוו ירידה של 58% ו-52% בהתאמות של בחורות באתרי הכרויות.
 • גברים עסוקים: גברים הטוענים שהם "עסוקים" ראו ירידה של 13% בהודעות שקיבלו מבחורות.

מה מומלץ לרשום בביו שלך? לא לרשום דברים קלישאתיים כמו "מחפש את החצי השני שלי", "סיימתי עם שלב המשחקים", לא לרשום סתם רשימה של תחביבים, לא לרשום מגילה ארוכה, זה מראה על זה שאתה סופר מתאמץ. במקום זה תרשום משפטים קצרים וקלילים ותשאיר מסתוריות, זה יעשה את העבודה הרבה יותר טוב ויעלה לך את אחוזי ההצלחה בהרבה אם אתה רוצה לדעת איך להתחיל עם בחורה באפליקציה.


המאמר המלא יכלול ניתוח נוסף של סטטיסטיקות ומחקרים, כמו גם טיפים והמלצות מעמיקות יותר ליצירת פרופיל מנצח באתרי הכרויות.

איך להתחיל עם בחורה באינסטגרם ולצאת איתה לדייט?

לדאוג שהפרופיל שלך הוא תמונת פורטרט - תמונת תקריב שבה רואים אותך מקרוב, עדיף מחייך, תמונה בעלת פילטרים של צבעים חזקים על מנת שתבלוט יותר מגברים אחרים בצ'אט כשאתה שולח הודעות לבחורות באינסטגרם וברשתות חברתיות. המשפט שאתה שולח אסור שהוא יהיה משפט בנאלי כמו היי, מה שלומך, מה המצב, איך עבר היום, מה עושה עכשיו, מה מספרת, אשמח להכיר, את מהממת.

גם לא לשלוח משפטי העתק הדבק מצחיקים כמו איזה תוספות תרצי על הפיצה או איך את מעדיפה לאכול את הקרמבו מהעוגייה או מהקצפת וכדומה, אלה אולי משפטים מצחיקים אבל גם אם הם הכי מקוריים בעולם, זה ברור שמדובר במשפט של העתק הדבק והבחורה מבינה שאתה שולח את זה לכל הבנות והיא מרגישה שאתה לא עושה מאמץ ולא באמת מתעניין בלהכיר אותה באמת.

סטטיסטיקות וסקרים בנושא דייטים

 • התנהגות בדייטים: סקרים מראים שהתנהגות חד-צדדית בדייטים, עלולה להוביל לתחושת שעמום ואי נעימות מצד הצד השני.
 • שיתוף בשיחה: נתונים מצביעים על כך ששיתוף פעולה והדדיות בשיחה מגבירים את הסיכויים להצלחה במערכת יחסים.
 • חשיבות שאלות: מחקרים מצאו ששאלות מעמיקות ומעניינות יכולות לפתח קשר רגשי חזק יותר בין שני בני זוג.

ניסויים ומחקרים איך להתחיל עם בחורה באפליקציה ומשם להגיע לדייט:

גברים שרוצים לדעת איך להתחיל עם בחורה באינסטגרם ובאתר הכרויות תדעו שרבים מכם עושים את הטעות כשאתם מתכתבים לראשונה עם בחורה באונליין ושם מציעים לה דייט דיי מהר בתחילת השיחה לפני שהצלחתם לייצר מולה מספיק משיכה ונוחות זה גורם לבחורה לפסול אותכם. על מנת להצליח לגרום לבחורה לצאת איתך לדייט, עליך להיות שנון בהודעות איתה, לדעת כיצד להצחיק אותה, להתחבר אליה, לנסות לקרוא אותה מי היא באמת כאדם, רק לאחר מכן להציע דייט. אנו מלמדים בקורס המלא שלנו על משפטי פתיחה אינדבידואלים לבחורה ותבניות מבנה שיחה שלמה כולל צילומי מסך של שיחות מלאות איך הצלחנו לייצר דייטים רבים מהאינסטגרם ומאתרי הכרויות לקשרים רציניים וסטוצים.

 • תקשורת וקשרים: ניסויים בתחום הפסיכולוגיה החברתית בנושא איך לגרום לבחורה להתאהב בך מראים שתקשורת פתוחה ואמיתית היא מרכיב חשוב ליצירת קשר עמוק ומשמעותי. גברים רבים נוטים לדבר הרבה על עצמם בלי לשאול שאלות רגשיות את הבחורה אלא רק שאלות לוגיות על דברים טכנים שאינם מייצרים חיבור עמוק וזו אחת הסיבות מדוע גברים כאלה אחרי הדייט מקבלים הודעה בסגנון של "אתה חמוד אבל הגעתי למסקנה שאני כרגע לא בנויה לקשר".
 • השפעת התנהגות: ניסויים בתחום החברה והתרבות מצביעים על כך שהתנהגות חברתית טובה וכבוד הדדי משפיעים חיובית על התפתחות מערכת יחסים. אז מה שאתה יכול למשל זה בזמן הדייט להראות לבחורה את הכישורים החברתיים שלך גם איתה וגם עם הסובבים אותך, להראות ביטחון עצמי ולהוביל אותה למקום שבחרת עבורכם לשבת או לטייל בו. אז לפני שאתה לומד איך להתחיל עם בחורה באינסטגרם או באפליקציה תחשוב על הכל מראש ותכין תכנית מסודרת, אחרת אתה כמו רוב הגברים תיפול שוב ושוב על טעויות קטנות, נשים פוסלות גברים על כל דבר קטן, זה הטבע שלהן ולא באשמתן.

לקבלת מדריכים במתנה איך לייצר משיכה ולגרום לבחורה להתאהב בך לחץ כאן עכשיו