דיגיטל בלוקס עדות עדויות

היי מאשה, ספרי לנו על עצמך…

הי, אני מאשה בר. אני מעצבת ומפתחת אתרים עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום.
את האתר הראשון שלי בניתי אי שם בתחילת שנות ה 2000.
מאז ומתמיד הייתי מאוד טכנולוגית וחולת מחשבים וככה הגעתי לחוג בניית אתרים בגיל 14.
בתיכון למדתי עיצוב גרפי וככה שני האהבות המקצועיות שלי השתלבו יחד. למדתי גם לעצב אתרים וגם לפתח אתרים.
בגיל 20 הקמתי את העסק הראשון שלי לבניית אתרים. לצערי הוא לא הצליח כי הייתי אולי טובה בעבודה שלי, אבל ממש לא טובה בשיווק. זו הסיבה שמהר מאוד הפכתי לשכירה ונכנסתי להייטק.. למדתי פיתוח תוכנה באופן מקצועי והיום אני אפילו מעבירה קורסים מקצועיים בתחום, במכללת סלע.
היום אני בת 29, מתגוררת עם בעלי בקריית גת. למדתי את השיעורים מהעסקים שפתחתי בעשור האחרון והבנתי שכדי להצליח, לא מספיק להיות איש מקצוע טוב, צריך גם לדעת למכור ולשווק.
זו בידיוק הסיבה למה באתרים שאני בונה ללקוחות שלי, אני תמיד משלבת אסטרטגיות שיווק, כדי שהאתרים שלי לא יהיו רק פים אלא גם יביאו תוצאות ללקוחות שלי.

איך שמעת על מערכת ezBlox ומדוע הצטרפת כזכיינית למערכת דיגיטל בלוקס?

אני תמיד שואפת בחיים שלי להיות הכי טובה בתחום שלי.
בשביל זה, אני מאמינה שצריך כל הזמן ללמוד, להכיר את כל מה שקיים בשוק ולאמץ את מה שעובד.
ברגע שראיתי שיש מערכת חדשה להקמת נכסים דיגיטליים ואתרי אינטרנט בקליק וזאת גם מערכת ישראלית,הבנתי שאני חייבת לבדוק את זה.
בתחום בניית האתרים, עבדתי הרבה שנים עם wordpress, כשהחיסרון המרכזי שלה זה הבעיות אבטחה.
בגלל ש wordpress, זו מערכת פתוחה, קל למצוא בה פריצות אבטחה. אתרים נופלים על זה כל הזמן. 
מצא חן בעיני מאוד שמדובר על מערכת סגורה, מאובטחת שמאפשרת לכל אחד, גם חסר ידע לנהל את האתר שלו בקלות.
בנוסף, אוסף התבניות עיצוב היפות של דיגיטל בלוקס מאפשרת להגיע לגימור עיצובי גבוהה מאוד מהר. זו בהחלט מערכת לבניית אתרים שקל להשתמש בה.
המטרה המרכזית שלי להצטרפות הוא לתת שרות יותר טוב ללקוחות שלי ובפחות זמן, ואני מאמינה ש דיגיטל בלוקס מאפשרת לעשות בידיוק את זה.

האם היה לך ניסיון או ידע קודם בהקמת אתרים ושיווק באינטרנט לפני שהצטרפתם כזכיינית למערכת דיגיטל בלוקס ומה למדת בקורסים המצורפים למערכת דיגיטל בלוקס ?

לפני דיגיטל בלוקס, בדקתי הרבה מאוד פלטפורמות. העיקרית בהן היא wordpress שאני עובדת איתה שנים רבות.
בכל פעם שיוצאת טכנולוגיה חדשה לשוק בניית האתרים אני דואגת ללמוד אותה ולהכיר אותה לעומק. אני מאמינה שיש לרכוש ראייה מקיפה על תחום מסויים על מנת לספק את השרות הכי טוב ללקוחות שלי.
לפני דיגיטל בלוקס ניסיתי ללמוד קידום אתרים לבד, כדי לעזור ללקוחות שלי לקבל גם תוצאותנטובות מהאתרים שלהם בקידום בגוגל. אבל רק בקורס שקיבלתי בדיגיטל בלוקס סוף סוף קיבלתי שיטה פשוט וברורה שעובדת.

האם יש לכם ניסיון בהקמת אתרים על מערכות בניית אתרים אחרות כגון Wix או WordPress לפני שהצטרפתם כזכיינים למערכת דיגיטל בלוקס, מה יתרונות במערכת דיגיטל בלוקס?

בעבר ניסיתי לעבוד עם WordPress  והיום אני מספקת את השרות הזה ללקוחות שלי.
החיסרון הגדול של מערכת זו שתהליך העבודה יותר ארוך.
אין הרבה תבניות עיצוב מוכנות ולכן נדרש עיצוב מותאם אישית ללקוח.

ישנן הרבה שיטות שאמצעותן אפשר להשתמש במערכת דיגיטל בלוקס על מנת לבנות עסק ולייצר הכנסה חודשית קבועה מהאינטרנט, ספרו לנו לאיזו שיטה אתם הכי מתחברים ואיך מערכת דיגיטל בלוקס עוזרת לכם להשיג את המטרה שלכם ולהרוויח כסף ?

השיטה שאני הכי מתחברת אליה היא בניית אתרים לבעלי עסקים. הסיבה היא שאפשר להקים אתר מהר ובעלות נמוכה. זה מאפשר לכל בעסק עסק, גם קטן ומתחיל, לקבל אתר מקצועי במעט זמן ובעלות שנתית נמוכה.  בנוסף אני מאוד מךחברת לשיווק שותפים. אפשרלהקים דרך המערכת אתר לשיווק שותפים מאוד מהר ולהרוויח עמלות על רכישות. זה מאפשר לבנות נכס רווחי שמניב רווחים לאורך זמן.

כמה אתרים בניתם במערכת דיגיטל בלוקס ? הציגו דוגמאות לאתרים שבניתם במערכת דיגיטל בלוקס.

אפשר לראות את התיק עבודות שלי כאן:

האם השימוש במערכת דיגיטל בלוקס פשוט, כמה זמן לוקח לכם לבנות אתר במערכת דיגיטל בלוקס, האם יש לכם תמיכה בשימוש במערכת דיגיטל בלוקס?

השימוש במערכת לבניית אתרים הוא מאוד פשוט ונוח. יש תמיכה בקבוצת פייסבוק ובמייל וזה נותן פתרון מקיף לבוני אתרים. גם אם יש קושי, אני תמיד יודעת שיש גב של צוות התמיכה ושל השותפים האחרים.

איזה שירותים אתם נותנים ללקוחות במסגרת העסק שלכם באמצעות הזכיינות של דיגיטל בלוקס?

 השירותים שאני נותנת הם בניית אתרים, מיתוג, עיצוב לוגו וכרטיסי ביקור, עיצוב פוסטים לפייסבוק ואינסטגרם.

האם אפשר להרוויח כסף באמצעות הזכיינות במערכת דיגיטל בלוקס?

 כן אפשר בעזרת בניית אתרים, שיווק שותפים, שרות של קידום אורגני וממומן, בניית חנות דיגיטלים ודרופשיפינג.

האם את ממליצה על הזכיינות במערכת דיגיטל בלוקס? האם הזכיינות במערכת דיגיטל בלוקס מתאימה לכל אחד? 

בניית אתרים יכול להיות עסק לא קל. אבל בגלל שהמערכת מגיעה עם קורס מקיף מאוד שנותן הכשרה מקיפה על איך לבנות בעזרתה אתרים, זה הרבה יותר קל. לדעתי המערכת מאוד מתאימה למעצבים גרפיים ומעצבי אתרים שרותים לתת עוד שרות בעסק שלהם. היא מאפשרת לאימאות ועצמאיות שעובדותצ מהבית לייצר הכנס הנוספת מבלי לעבוד קשה.

ללחוץ כאן עכשיו לפרטים והצטרפות אל דיגיטל בלוקס