כל האנשים שכבר רשומים לאירוע הגדול של איך לעשות כסף באינטרנט, יודעים במה מדובר.
כשיש אנרגיה חיובית, היא מדבקת. כשיש מחיאות כפיים כשבן אדם נרשם, אז עוד בן אדם רוצה להירשם. האנרגיה של כולנו ביחד מייצרת יותר הרשמות ויותר אנשים שמצטרפים ורוצים לעשות כסף באינטרנט. בפעם הקודמת שהיה אירוע עולמי בישראל והגיעו אנשים מיליונרים לעשות לנו סדנאת התפתחות והצלחה בחיים, הייתה כזאת אנרגיה שלאחר מכן הרבה יותר אנשים התחילו להרוויח כסף מהבית עם צחי רוזנטל !
כל טופס הצטרפות היה מלא וזה פשוט מדהים.

לעשות כסף מהיר באינטרנט כל אחד יכול. יש ילדים בני 13 אפילו שעושים את זה. אבל כדי להרוויח סכומים רציניים, לא עשרות או מאות שקלים, אלא מאות דולרים וגם אלפי דולרים ומעלה. צריך להגיע לאירוע וללמוד את התחום ברצינות. כיצד לשווק באינטרנט, כיצד לבצע השקעות כסף קל מהאינטרנט.
הגישה המנצחת היא לא לוותר, להתמיד תמיד. בכל רגע שאתם נתקלים במכשול ואתגר אתם לא מתבאסים, אתם לא רואים את זה בתור בעיה אלא בתור אתגר. כל דבר אתם רואים יש לו פיתרון.
אחד האנשים שיודע לעשות כסף באינטרנט והרבה זה הסוד של צחי רוזנטל. נרשמתי לאתר שלו וקיבלתי הסברים על שיטות שונות איך להרוויח יש קורסים ויש מכללות של לעשות כסף ברשת ! עבודה מהבית זה התחום הכי חזק שיש היום בעיקר במצב במדינה.

היום הייתה הדרכה שונה לגמרי ממה שיש בדרך כלל. בשבוע הבא הולכת להיות הדרכה מיוחדת שנקראת "לעבור את הקו" איך אנחנו האנשים שרוצים לעבור את הקו, כל התובנות של אנשים עשירים, אנשים שהצליחו בחיים שהשיגו מטרות, מה הם עשו. זאת הדרכה חשובה מאוד לגבי כסף באינטרנט – זה סוד ההצלחה !
אנחנו התחלנו כבר את הפריצה של לעשות כסף אחרי החגים, אותו תהליך שקרה בשנה שעברה אחרי החופשות והחגים. בשבוע הזה המון אנשים חדשים קיבלו צ'קים הבייתה על סכומים של 1000 דולר ומעלה. אם נמשיך כך ונדאג שכולם יגיעו להדרכות, כולל ההדרכה בחופשה בקפריסין של כנס המיליונרים. כל היזמים הגדולים בישראל אשר עושים כסף עם צחי רוזנטל יהיו שם. אז תחשבו כמה חזקים אתם רוצים להיות בתחום של לעשות כסף מהבית !

נכתב על ידי ערן עבור הבלוג של צחי :)