להרוויח כסף מפייסבוק -
חמשת הטיפים בדרך להצלחה שלכם!

רוצים לדעת איך להרוויח כסף מפייסבוק? קהל היעד שניתן להשיג באמצעות הפייסבוק והלידים פשוט מטורף! עם זאת, יש מספר מכשולים בדרך להצלחה שלכם שם. נמנה חלק מהם:
-התחרותיות - אתם ואנחנו לא היחידים, רבים אחרים מפרסמים בפייבוק.
-גודל השוק - עצום, צריך להשאר דינמי כמו השוק אחרת תשארו מאחור.
-יחודיות - קשה למצוא את היחוד שלכם במערכת כל כך גדולה. על יחודיות אנחנו נדבר.

1. רשימת לקוחות:
אחד היתרונות הבולטים של פייסבוק כפלטפורמת פרסום הינו היכולת לאתר קהלים דומים לקהל בית העסק מבלי לשלם על זה כלל! כל הנתונים על הלקוחות שלכם כבר כתובים ומפורסמים על ידם ראשונה בפרופיל ושנית היכן שהם גולשים בפייסבוק וסימוני הלייקים שלהם.

2. ויזואליות שונה בנוף:
המקוריות שלכם היא הדבר הכי חשוב פה. סטטיסטית כיום בפייסבוק ישנם כ3 מיליון מפרסמים. כדי שיראו דווקא אתכם ואת המוצרים שלכם, תשמרו על שונות, יחודיות ותדאגו שהמודעות שלכם והפרסומים שלכם יהיו כמה שיותר קונים! כמובן לא לבזבז את הזמן היקר שלכם ולפנות ישירות לקהל היעד שלכם.

התמונה הפרסומית שלכם בסופו של דבר, צריכה להיות מה שהצרכן צריך לראות. אם זה משרד לעורכי דין שמגייס עורכי דין, צריך לתת את האינפורמציה הטובה ביותר שאפשר לספק בתמונה מושכת וקונה את הצרכן.


תתחילו להרוויח כסף מפייסבוק!

3. מיתוג מוצר ופנייה אל קהל היעד שלכם.
אתם לא רוצים אם אתם מפרסמים עסק במטולה לפנות לקהל יעד של אילת או לפרסם עסק תיווך לאנשים לא קשורים וכדומה. לשם כך, עוד בתיאור הפרסום שלכם אתם תרשמו "תושב מטולה? קבל את המסעדה החדשה...!" כאן, פניתם אל קהל היעד הספציפי שלכם. כמובן שזו רק דוגמה, תהיו יצירתיים ותשחקו עם זה.

4. קריאייטיב שפונה אל הרגש
בניגוד למה שרוב המפרסמים חושבים, מרבית תהליך הקנייה של הצרכן נעשת באמצעות הרגש ולא באמצעות ההגיון. מה הדבר אומר? למשל אם נרצה לפרסם בית ספר/ מכללה שמעניקה מקצוע מסוים. אפשר לפנות להגיון ולפרסם תכנית לימודים כך : "התכנית הטובה בארץ במחיר משתלם במיוחד!" או שניתן לפנות לרגש של הלקוחות שלנו (כמובן בצירוף תמונה מתאימה) ולכתוב: "להפוך אהבה למקצוע!". מסר קצר, פשוט ונוגע. כפי שכבר תיארנו, החלק הראשון אליו שם לב הגולש הוא התמונה ולכן גם הקריאייטיב שיפנה אל הרגש, צריך להיות גם הוא, בתמונה. כעת, על מנת להסביר מהו המוצר נוכל לכתוב זאת בכותרת- " בית ספר למקצועות ה… ב…"

5. יצירת טפסי לידים
היום, מערכות הלידים הוכיחו את עצמן כהיעילות ביותר לפיתוח העסק שלכם. הלקוח, כבר לחץ על המודעה שלכם ונכנס, הכי חשוב זה לתת לו את הדרך ליצור איתכם קשר ועוד יותר חשוב זה לשמור על פרטיו. טופס ליד זה אותם הטפסים שאתם בטח רואים ברחבי האינטרנט בפרסומים שונים לרוב עם השארת שם מלא ומספר נייד או מייל. ככה, אתם יוצרים את רשימת התפוצה שלכם, רשימת הלקוחות שלכם ותוכלו לשמור עליהם קרוב.

חמשת הטיפים הספיקו לכם? יש עוד המון, בואו התקדמו לצעד הבא
עם המנטור צחי רוזנטל שילמד אתכם איך עושים את זה בגדול!

לקבלת מדריך במתנה איך להתחיל
להרוויח כסף באינטרנט 
ללחוץ כאן עכשיו

בקורסים שלנו ב2000 דולר אנחנו מלמדים שיווק מקיף באינטרנט ובפייסבוק בפרט..
בפייסבוק האפשרויות להרוויח פשוט לא נגמרות.
תוכלו למצוא עבודות מהבית ללא ניסיון בפייסבוק ולעבוד מהבית דרך האינטרנט.
עם זאת במקביל תוכלו להגיע להצלחה בבניית נכסים דיגיטליים, ולהרוויח הרבה יותר משחשבתם שאפשר!!
יכול לקחת זמן וצריך יכולת התמדה, צריך את כל הידע והכלים והתמיכה על מנת להצליח. ואנחנו ב2000 דולר מספקים את אותם הדברים שאתם צריכים על מנת להגיע להצלחה.
על מנת לראות תוצאות ומהר אנחנו מלמדים שיטות להרוויח כסף בצורה פשוטה יחסית ועם זאת
אנחנו מלמדים לבנות תשתית חזקה להכנסה אקטיבית בעבודה על באינטרנט ובנוסף תשתית להכנסה פסיבית יציבה
ולאורך שנים קדימה.
הכנסה מהאינטרנט, לא קשה להתחיל ולהרוויח, אך כדאי להתמצא בכדי להבין, איזו שיטה יותר מתאימה לכם.
המטרה היא לייצר הכנסה  עם דרך קלה ולעשות כסף ככה שנוכל ליהנות ממנה לטווח ארוך ומספק ולא חד פעמי.
אם אתם מחפשים לעשות כסף בפייסבוק או באינטרנט באופן כללי, עומדות בפניכם מספר אפשרויות..
ראשית חשוב מאוד להבין – שכסף מהאינטרנט נע דרך הרבה כיוונים, וכדי לעשות דברים  באופן מסודר, צריך ללמוד את התחום ולהתמקצע בו.
כדי לעלות על רעיונות או דרכים לעשות כסף באינטרנט, יש להתמקד בשיטות שאכן אפשר לעשות בהן כסף מהר.

נכסים דיגיטליים – איך להרוויח מפייסבוק פעמיים!!

ישנם הרבה מאוד קורסים ברשת, הרבה מאוד אנשים הפכו למומחים במגוון תחומים, והשאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא – מה יביא אתכם לתוצאות הרצויות.
זה לא שאתם משלמים על קורסים בשביל החוויה. אלא כדי להגיע לתוצאות!!

בקורסים שלנו אנחנו מלמדים הרבה ומקדישים חלק ניכר וגדול יחסית לשיווק ודרכי התנהלות חכמות עם פייסבוק ואינסטגרם, על מנת להרוויח כסף. הסיבה שכך אנו עושים, היא שפייסבוק פשוט מספק המון אפשרויות שיווק כאתר וכאפליקציה, ואפשר להרוויח כסף בקלות,  ביחס לאתרים או פלטפורמות או רשתות אחרות בהן צריך ידע על בסיס שונה.

אנחנו ב 2000 דולר מבינים שצריך לשים דגש ברור על תוצאות ממשיות.
הקורסים שלנו בהדרכת של צחי רוזנטל הנם קורסים שגובשו לאחר יותר מעשור של עבודה ויצירת הכנסות מהאינטרנט, ובאופן שיטתי והדרגתי התפתחו הקורסים להדרכה וכלים כמו מערכות אינטרנט ושימוש בתוכנות מיוחדות ליצירת הכנסות.
הקורסים מועברים באופן ברור ובשפה פשוטה בנוסח צעד אחר צעד, ככה שכל אחד, גם מי אין לו הרבה ניסיון בעולם האינטרנט, והשיווק באינטרנט, יכול להתחיל ולהצליח.
צחי רוזנטל  הוא מנטור אחד הוותיקים בתחום, ועזר עד היום, לאלפי ישראלים להגשים חלום ולימד אותם איך עושים כסף בתחום שבו הוא מומחה – יצירת הכנסות מהאינטרנט.

הצטרפו להצלחה שלנו עוד היום לתתחילו להרוויח באמצעות שיטות שלא תגלו בשום מקום אחר
כנסו בלינק בסוף הכתבה כדי לגלות עוד עך השיטות שלנו.

לקבלת מדריך במתנה איך להתחיל
להרוויח כסף באינטרנט 
ללחוץ כאן עכשיו

צחי רוזנטל הוא מנטור שעזר עד היום לאלפי ישראלים להשיג יעדים באינטרנט ולהרוויח כסף.
צחי ייסד את שיטת ה-60 דקות ומערכת דיגיטל בלוקס ליצירת הכנסות מהאינטרנט.
השיטות שתלמידים הצליחו להרוויח עד שש ספרות ויותר בהן , כבר בחודש הראשון.