להרוויח כסף מפייסבוק -
חמשת הטיפים בדרך להצלחה שלכם!

רוצים לדעת איך להרוויח כסף מפייסבוק? קהל היעד שניתן להשיג באמצעות הפייסבוק והלידים פשוט מטורף! עם זאת, יש מספר מכשולים בדרך להצלחה שלכם שם. נמנה חלק מהם:
-התחרותיות - אתם ואנחנו לא היחידים, רבים אחרים מפרסמים בפייבוק.
-גודל השוק - עצום, צריך להשאר דינמי כמו השוק אחרת תשארו מאחור.
-יחודיות - קשה למצוא את היחוד שלכם במערכת כל כך גדולה. על יחודיות אנחנו נדבר.

1. רשימת לקוחות:
אחד היתרונות הבולטים של פייסבוק כפלטפורמת פרסום הינו היכולת לאתר קהלים דומים לקהל בית העסק מבלי לשלם על זה כלל! כל הנתונים על הלקוחות שלכם כבר כתובים ומפורסמים על ידם ראשונה בפרופיל ושנית היכן שהם גולשים בפייסבוק וסימוני הלייקים שלהם.

2. ויזואליות שונה בנוף:
המקוריות שלכם היא הדבר הכי חשוב פה. סטטיסטית כיום בפייסבוק ישנם כ3 מיליון מפרסמים. כדי שיראו דווקא אתכם ואת המוצרים שלכם, תשמרו על שונות, יחודיות ותדאגו שהמודעות שלכם והפרסומים שלכם יהיו כמה שיותר קונים! כמובן לא לבזבז את הזמן היקר שלכם ולפנות ישירות לקהל היעד שלכם.

התמונה הפרסומית שלכם בסופו של דבר, צריכה להיות מה שהצרכן צריך לראות. אם זה משרד לעורכי דין שמגייס עורכי דין, צריך לתת את האינפורמציה הטובה ביותר שאפשר לספק בתמונה מושכת וקונה את הצרכן.


תתחילו להרוויח כסף מפייסבוק!

3. מיתוג מוצר ופנייה אל קהל היעד שלכם.
אתם לא רוצים אם אתם מפרסמים עסק במטולה לפנות לקהל יעד של אילת או לפרסם עסק תיווך לאנשים לא קשורים וכדומה. לשם כך, עוד בתיאור הפרסום שלכם אתם תרשמו "תושב מטולה? קבל את המסעדה החדשה...!" כאן, פניתם אל קהל היעד הספציפי שלכם. כמובן שזו רק דוגמה, תהיו יצירתיים ותשחקו עם זה.

4. קריאייטיב שפונה אל הרגש
בניגוד למה שרוב המפרסמים חושבים, מרבית תהליך הקנייה של הצרכן נעשת באמצעות הרגש ולא באמצעות ההגיון. מה הדבר אומר? למשל אם נרצה לפרסם בית ספר/ מכללה שמעניקה מקצוע מסוים. אפשר לפנות להגיון ולפרסם תכנית לימודים כך : "התכנית הטובה בארץ במחיר משתלם במיוחד!" או שניתן לפנות לרגש של הלקוחות שלנו (כמובן בצירוף תמונה מתאימה) ולכתוב: "להפוך אהבה למקצוע!". מסר קצר, פשוט ונוגע. כפי שכבר תיארנו, החלק הראשון אליו שם לב הגולש הוא התמונה ולכן גם הקריאייטיב שיפנה אל הרגש, צריך להיות גם הוא, בתמונה. כעת, על מנת להסביר מהו המוצר נוכל לכתוב זאת בכותרת- " בית ספר למקצועות ה… ב…"

5. יצירת טפסי לידים
היום, מערכות הלידים הוכיחו את עצמן כהיעילות ביותר לפיתוח העסק שלכם. הלקוח, כבר לחץ על המודעה שלכם ונכנס, הכי חשוב זה לתת לו את הדרך ליצור איתכם קשר ועוד יותר חשוב זה לשמור על פרטיו. טופס ליד זה אותם הטפסים שאתם בטח רואים ברחבי האינטרנט בפרסומים שונים לרוב עם השארת שם מלא ומספר נייד או מייל. ככה, אתם יוצרים את רשימת התפוצה שלכם, רשימת הלקוחות שלכם ותוכלו לשמור עליהם קרוב.

חמשת הטיפים הספיקו לכם? יש עוד המון, בואו התקדמו לצעד הבא
עם המנטור צחי רוזנטל שילמד אתכם איך עושים את זה בגדול!

לקבלת מדריך במתנה איך להתחיל
להרוויח כסף באינטרנט 
ללחוץ כאן עכשיו

 

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *