קידום אתרים אורגני

למה קידום אתרים אורגני הוא אפיק השיווק הרווחי ביותר בעבור מפרסמים בדיגיטל?

אם יש לכם עסק צומח, כמו גם את המשאבים להשקיע בשיווק, תרצו להבטיח שאתם בוחרים באפיקי השיווק הטובים ביותר באופן שממקסם את התקציב ואת החזר ה- ROI (החזר השקעה). 

אומנם פרסומות בתשלום חולשות על הסצנה של הפרסום בדיגיטל, אך עדיין לקידום אתרים אורגני יש יתרונות רבים, בעיקר בשל העובדה שהוא נעשה בחינם. יחד עם זאת חשוב להבין שגם אם לא משלמים על הפרסום בפועל, אין הדבר אומר שלא תצטרכו להשקיע זמן ומשאבים בבניית אסטרטגיית פרסום מצליחה ובעלת ערך מוסף לקהל היעד שלכם ובשדרוג האתר.

הגדלת הערך של המותג

באמצעות פרסום ממומן ניתן להעלות מודעות למותג במהירות אומנם, אך על ידי קידום אתרים אורגני לאתר העסק אפשר להציג את הערך של המותג לקהל היעד. מכיוון שמסעות פרסום בתשלום לרוב ממוקדים במטרה הניתנת לכימות (כמות הקלקות, המרות וכדומה), קידום אורגני יכול להתמקד בערך ולנצל את הזמן כדי לחזק את הקשר עם הלקוחות על ידי העברת מסרים בצורה עקבית ויעילה, בניית קהילות ועוד.

חלון ראווה אל המותג

קידום אתרים אורגני לאתר העסק מאפשר ללקוחות להשיג הבנה יותר ברורה של ערכי המותג. זוהי דרך ייחודית ועוצמתית להציג את היתרונות שלכם, ההבדלים ממתחרים, השפה והסגנון הייחודיים  רק לכם, והכל בצורה יצירתית וחסכונית. פרסום אורגני מאפשר לכם לבטא את אופיו המיוחד של המותג בצורה אמינה שמשקפת את המציאות ולא רק לטובת מכירה מידית. גישה שכזו לא פעם מושכת יותר לקוחות מתעניינים. 

אופטימיזציה של האתר

קידום אורגני מאפשר לכם להגדיל את הנוכחות המקוונת שלכם, אך יותר מכך, באמצעותו תוכלו להתאים את האתר, על כל ההיבטים והרבדים שלו, לאלגוריתמים של מנועי החיפוש, ובראשם גוגל. גוגל ידרג את האתר שלכם במקומות הראשונים לאחר שבדק קריטריונים שונים בו כמו למשל מהירות הטעינה, היררכיה של העמודים, קישורים, איכות התוכן ומידת הרלוונטיות שלו ועוד. כאשר האתר אופטימלי, תואם לכל ההגדרות ונשאר עדכני ומעודכן, גוגל יראה לנכון לשמור אותו במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש לאורך זמן, מה שיביא עוד ועוד תנועה לאתר.

קידום אתרים אורגני – שער לתעבורה איכותית

שלא כמו ערוצי פרסום "יוצאים" הכרוכים בפניה אל הלקוחות אם הם רוצים לשמוע מכם ואם לא, קידום אורגני מקל על קהל היעד שלכם למצוא אתכם כאשר הוא מחפש מידע. לא פעם מודעות ממומנות שקופצות מכל מקום רק מעצבנות את הלקוחות וגורמות לתוצאה הפוכה. לעומת זאת קידום אורגני אינו מפריע לצרכנים בזמנם הפנוי, אלא עוסק בהנגשת האתר ומידע מועיל. כך כשיגיע הזמן שהצרכנים יהיו מוכנים להקדיש זמן לחקר הענף שבו אתם עוסקים, או ללמוד על האפשרויות שלהם מבחינת המוצרים והשירותים שאתם מספקים, האתר שלכם יחכה להם והם יוכלו למצוא אותו בעצמם בקלות. שיטת עבודה זו אינה רק מתאימה יותר לצרכנים אלא גם תביא לאתר לידים הרבה יותר איכותיים.