רשתות שותפים - השער שלכם לעולם התוכניות שותפים!

רשתות שותפים. רבים מכם ראו באתרים גדולים אפילו כמו גוגל תוכניות שותפים (Adsense) לצורך העיניין, אתרים גדולים שמציעים לכם אחוז על מכירות שתשיגו או אנשים... קשה מאוד למצוא מאגר שמכוון יותר אליכם ספציפית. הפתרון שלכם וגם הביטוח שלכם הוא ללא ספק אותן הרשתות שותפים!

רשתות שותפים

רשתות שותפים - המפתח להכנסה מהבית!

רשתות שותפים ישנן רבות מהן בארץ ובעולם, מהמפורסמות שבהן בארץ סקינדו, Wesell, Clickon ועוד רבות, הן בעצם המתווכות בניכם לבין אותן התוכניות שותפים שחברות גדולות מציעות לכם. כלומר, מפרסם תוכנית (בעל אתר גדול או מוכר של מוצר) הרוצה להרחיב את קהל היעד שלו בעזרת משווק, ירשם לאתר רשת שותפים כמפרסם. אתם, המשווקים, תכנסו כמפיצים (Publishers) ובעצם תרוויחו עמלות על מכירות, על קליקים (דרך קישורים יחודיים שינתנו לכם), על לידים (קהל המתעניין שאתם מפנים למפרסם) או על פעולה כלשהי שהמפרסם מבקש.

לכם, כמפרסמים, לא תהיה תקשורת לרוב בניכם לבין המפרסם, רשתות שותפים עושות לכם את כל העבודה הקשה! בואו נראה בעצם מהם היתרונות המרכזיים והחסרונות בעבודה מול רשת שותפים:

יתרונות לעבודה מול רשתות שותפים:
היתרון שלכם כמשווקים, הוא שבעצם הרשת שותפים מקבצת לכם מאגר עם אפשרויות סינון לרוב שמאפשרת לכם להתאים לעצמכם את התוכניות שותפים שהכי נכונות לכם!
כמשווקים, לא תשווקו רק מוצר אחד או מפרסם אחד, אתם תשווקו רבים. במקום ללכת למפרסם מפרסם לשם קבלת תשלום על העבודה הקשה שלכם, הרשת שותפים מקבצת הכל ביחד ועושה זאת למענכם!
גם למפרסמים יש בעצם יתרון בכך שהם נחשפים למאגר גדול שלנו, משווקים וכן אפשרויות התשלום מאוד נוחות להם גם כן ולכן גם המפרסם יעדיף להגיע לרשת שותפים.

רשתות שותפים

במקום לחפש בנרות, הכל ברשת שותפים אחת!

חסרונות לעבודה מול רשת שותפים
קיימים שני חסרונות עיקריים בעיקר כלפי המשווק. הראשון והעיקרי, הרשתות שותפים גם כן צריכות להרוויח בסופו של דבר וינקו לכם עמלה מסויימת מהתשלום המגיע לכם.
החיסרון השני, תשלום ההמרות קבוע לרוב ומכיוון שאין לכם נגיעה כזו או אחרת עם המפרסם, לא תוכלו להעלות אותה במידה ואתם באמת יעילים לאותו המפרסם.

הייתם רוצים לדעת איך בעצם להשתמש ברשתות שותפים בצורה החכמה והיעילה ביותר שתחסוך לכם שעות על גבי שעות של פיענוח?
עולם השותפים גדול מאוד, אל תלכו לאיבוד! בואו ותלמדו מצחי רוזנטל, זה שעשה את זה ובגדול, איך ליצור הכנסה מהבית בעזרתם ולא ללכת לאיבוד! הקליקו כאן!